Wyszukiwanie

 OGŁOSZENIA PARAFIALNE

13.08. – 19.08.2018r

 

W poniedziałek, obchodzimy kolejną pamiątkę objawień fatimskich. Zapraszamy więc na nabożeństwo ku czci M.B. Fatimskiej. Rozpoczynamy nabożeństwem do Miłosierdzia Bożego o godz.1630, potem, Msza św. i wspólna modlitwa różańcowa oraz procesja z figurką Matki Boskiej Fatimskiej dookoła kościoła.

We wtorek wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, kapł. i męcz.

We środę, przypada Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Zapraszamy na Msze św. które będą odprawione w porządku niedzielnym: o godz. 700, 900, 1100 i o 1600. O godz. 900, Msza św. będzie ofiarowana w intencji członków Róż Różańcowych, Dzieci Maryi i wszystkich czcicieli Matki Bożej. Na godz.1530, zapraszamy na nieszpory ku czci Matki Bożej Wniebowziętej. Zgodnie z tradycją, po każdej Mszy św. będziemy błogosławić zioła i kwiaty przyniesione do kościoła.

W czwartek od godz. 1600 - „Godzina Święta” - adoracja Najświętszego Sakramentu, Koronka do Miłosierdzia Bożego i okazja do spowiedzi św.

W piątek obchodzimy Uroczystość św. Jacka, Kapłana, głównego patrona archidiecezji i metropolii katowickiej.

Za tydzień, niedziela dorocznej pielgrzymki kobiet i dziewcząt do MB Piekarskiej. Serdecznie zachęcamy do udziału w pielgrzymce oraz do skorzystania ze spowiedzi św. jeszcze przed wyjazdem. Wyjazd autokaru o godz. 700 z parkingu.

         Składamy serdeczne podziękowanie za składane dziś ofiary na potrzeby naszej parafii. W przyszłą niedzielę kolekta patronacka na budujący się kościół św. O. Pio na Mąkołowcu.


POWOŁANI DO PRAWDY EWANGELII I OBDAROWANI MOCĄ BOGA ORAZ JEGO BŁOGOSŁAWIEŃSTWEM IDŹMY, BY WIERNIE SPEŁNIĆ SWE POWOŁANIE!

Święta

Czwartek, XIX Tydzień zwykły
Rok B, II
Dzień Powszedni albo wspomnienie św. Stefana Węgierskiego

Licznik
Liczba wyświetleń strony:
93314
Dźwięk

Brak pliku dźwiękowego

Statystyki

Brak własnych statystyk