13.08. – 19.08.2018r

W poniedziałek, obchodzimy kolejną pamiątkę objawień fatimskich. Zapraszamy więc na nabożeństwo ku czci M.B. Fatimskiej. Rozpoczynamy nabożeństwem do Miłosierdzia Bożego o godz.1630, potem, Msza św. i wspólna modlitwa różańcowa oraz procesja z figurką Matki Boskiej Fatimskiej dookoła kościoła.

We wtorek wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, kapł. i męcz.

We środę, przypada Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Zapraszamy na Msze św. które będą odprawione w porządku niedzielnym: o godz. 700, 900, 1100 i o 1600. O godz. 900, Msza św. będzie ofiarowana w intencji członków Róż Różańcowych, Dzieci Maryi i wszystkich czcicieli Matki Bożej. Na godz.1530, zapraszamy na nieszpory ku czci Matki Bożej Wniebowziętej. Zgodnie z tradycją, po każdej Mszy św. będziemy błogosławić zioła i kwiaty przyniesione do kościoła.

W czwartek od godz. 1600 - „Godzina Święta” - adoracja Najświętszego Sakramentu, Koronka do Miłosierdzia Bożego i okazja do spowiedzi św.

W piątek obchodzimy Uroczystość św. Jacka, Kapłana, głównego patrona archidiecezji i metropolii katowickiej.

Za tydzień, niedziela dorocznej pielgrzymki kobiet i dziewcząt do MB Piekarskiej. Serdecznie zachęcamy do udziału w pielgrzymce oraz do skorzystania ze spowiedzi św. jeszcze przed wyjazdem. Wyjazd autokaru o godz. 700 z parkingu.

Składamy serdeczne podziękowanie za składane dziś ofiary na potrzeby naszej parafii. W przyszłą niedzielę kolekta patronacka na budujący się kościół św. O. Pio na Mąkołowcu.

POWOŁANI DO PRAWDY EWANGELII I OBDAROWANI MOCĄ BOGA ORAZ JEGO BŁOGOSŁAWIEŃSTWEM IDŹMY, BY WIERNIE SPEŁNIĆ SWE POWOŁANIE!

Czwartek, XIX Tydzień zwykły
Dzień Powszedni albo wspomnienie św. Stefana Węgierskiego