Wyszukiwanie

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

/od 18.03. – 24.03.2018r./

 

Dziś piąta Niedziela Wielkiego Postu. Od tej pory, aż do końca Liturgii Męki Pańskiej w Wielki Piątek, będziemy się wpatrywać w zasłonięte krzyże. Zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym o godz.1515.

Już dziś składamy także serdeczne życzenia imieninowe Ks. Proboszczowi i wszystkim którym patronuje św. Józef. Niech Wasz wspólny patron – milczący Cieśla z Nazaretu, któremu Bóg powierzył pierwszy Kościół domowy na ziemi – Jezusa i Maryję, wyprasza i Wam potrzebne siły wiary byście dalej wspólnie budowali Kościół Boży swoimi cegiełkami trudu, miłości, wyrzeczenia i odpowiedzialności.

        Jutro, zaś obchodzić będziemy liturgiczny obchód Uroczystości św. Józefa, Oblubieńca NMP. O godz. 1700, odprawiona będzie Msza św.: Ku czci Św. Józefa w int. Ks. Prob. Józefa z okazji imienin oraz za wszystkich Imienników Św. Józefa.

We wtorek, zapraszamy wszystkie dzieci na Mszę św. szkolną o godz. 1600. Po Mszy św. nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla dzieci.

W czwartek, od godz.1600 „Godzina Święta” z okazją do spowiedzi św. i wspólnym odmówieniem Koronki do Miłosierdzia Bożego.

W piątek, Droga Krzyżowa po porannej i wieczornej Mszy św..

Odwiedziny chorych, przed świętami wielkanocnymi, będą w tym tygodniu: w czwartek (22.03.) z Urbanowic i ul. Oświęcimskiej i w sobotę z Jaroszowic i Wygorzela (24.03.).

Prosimy po Mszy Św. zgłaszać ich w zakrystii.

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na budowę domu rekolekcyjno – pielgrzymkowego „Nazaret” w Piekarach, zaś przed kościołem dziś zbiórka, przeznaczona na świąteczny wystrój kościoła i na kwiaty do Bożego Grobu. Za składane ofiary, wszystkim serdeczne „Bóg zapłać”.


Na czas wielkopostnej pokuty, czas nawrócenia i odnowy życia, przyjmijmy błogosławieństwo Boga.

Święta

Czwartek, V Tydzień Wielkiego Postu
Rok B, II
Dzień Powszedni

Licznik
Liczba wyświetleń strony:
88186
Dźwięk


Statystyki

Brak własnych statystyk