Wyszukiwanie

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

/17.06. - 23.06.2018r./

 

W dzisiejszą niedzielę obchodzimy nasz parafialny Dzień Chorych. Przewodniczyć mu będzie Ks. Paweł Czyrnik. O godz.1515, zapraszamy wszystkich naszych Seniorów i chorych, na nabożeństwo, podczas którego będziemy udzielać, wszystkim którzy tego zapragną, Sakramentu Chorych. O godz.1600 Msza św. która w koncelebrze będzie także ofiarowana za naszych Seniorów i chorych parafian. Prosimy także ich bliskich, sąsiadów, znajomych, o pomoc w przybyciu do kościoła.        

W obchodach liturgicznych tygodnia, w czwartek, przypada wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, a w przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela

Zapraszamy także na cotygodniowe nabożeństwa:

- we wtorek, Msza św. szkolna o godz. 1600. W koncelebrze będzie odprawiona także w intencjiwszystkich dzieci z okazji zakończenia roku szkolnego. Zapraszamy do udziałuich rodziców, nauczycieli i wychowawców.

- w czwartek o godz.1600 - „Godzina Święta”- adoracja Najświętszego Sakramentu, Koronka do Miłosierdzia Bożego i okazja do Spowiedzi św.

Tyska piesza pielgrzymka na Jasną Górę, odbędzie się w dniach: 25 – 29 lipca. Wyruszy z kościoła św. Marii Magdaleny, 25.07. po Mszy św. o godz. 800. Zapisy w naszej parafii w zakrystii oraz w dniu wymarszu, już od 630, przed kościołem św. Marii Magdaleny. Koszt pielgrzymki 55 zł. Dodatkowe dane w gablotce.

Rada Osiedla zaprasza na festyn osiedlowy który będzie zorganizowany na terenie byłej Szkoły Podstawowej Nr 2 przy ul. Jaroszowickiej oraz na terenie boisk przy ul. Sportowej. Szczegóły na ogłoszeniu w gablotce.   

W przyszłą niedzielę, zapraszamy na miesięczne spotkanie członków Róż Różańcowych połączone z wymianą tajemnic.

Dzisiejsza kolekta jest przeznaczona na potrzeby parafialne.


UZDROWIENIE CHORYCH – MÓDL SIĘ ZA NAMI!

Święta

Środa, XI Tydzień zwykły
Rok B, II
Dzień Powszedni

Licznik
Liczba wyświetleń strony:
91987
Dźwięk

Brak pliku dźwiękowego

Statystyki

Brak własnych statystyk