Piątek, XI Tydzień zwykły
Rok B, I

/13.06. – 19.06.2021r./

W dzisiejszą niedzielę, przypada 13-sty dzień miesiąca, obchodzimy więc kolejną rocznicę objawień fatimskich. Zapraszamy serdecznie do udziału w nabożeństwie ku czci M.B. Fatimskiej. Rozpoczniemy nabożeństwem do Miłosierdzia Bożego o 1530 a po Mszy św. - modlitwa różańcowa i procesja z figurką dookoła kościoła.

Składamy też serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy w minioną oktawę Bożego Ciała, na miarę swoich możliwości, brali udział w codziennej procesji z Najświętszym Sakramentem - wyznając publicznie swoją wiarę i dzięki składając Panu Bogu naszemu za dar Eucharystii. Szczególnie dziękujemy dzieciom komunijnym i sypiącym kwiatki oraz ich rodzicom oraz pocztom sztandarowym.

Obchody liturgiczne tygodnia:

- w poniedziałek, wspomnienie bł. Michała Kozala, bpa i męcz.

- we wtorek, wspomnienie bł. Jolanty, zak.

- w czwartek, wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego, zak.

Zapraszamy także na cotygodniowe nabożeństwa:

- we wtorek, Msza św. o godz. 1600, zapraszamy zwłaszcza wszystkie dzieci

- w środę, nowenna do M. B. Nieustającej Pomocy.

- w czwartek o godz.1600 - „Godzina Święta”- adoracja Najświętszego Sakramentu.

W przyszłą niedzielę, tj. 20 bm., odbędzie się w naszej parafii Sakrament Bierzmowania którego udzieli Ks. Bp Adam Wodarczyk, w czasie Mszy św. o godz. 1600. W związku z tym zapowiedziany na przyszłą niedzielę Dzień Chorych odbędzie się za dwa tygodnie, 27.bm.

We wtorek, o godz. 1700 odbędzie się pierwsze spotkanie z młodzieżą przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania, drugie, w czwartek o godz. 1800. Obecność obowiązkowa.

Składamy serdeczne podziękowanie za składane dziś ofiary na nasze potrzeby parafialne.

Jesteśmy wybrani przez Chrystusa i posłani, aby głosić prawdę Jego Ewangelii. Przyjmijmy błogosławieństwo Boże, abyśmy wytrwali w tym powołaniu!