/od 21.10. – 27.10.2018r./

Dziś Niedziela Misyjna. Światowy Tydzień Misyjny corocznie rozpoczyna się w przedostatnią niedzielę października i jest to czas solidarności misyjnej w Kościele katolickim.

Zapraszamy dziś o godz.1515 na nabożeństwo różańcowe w intencji Dzieł Misyjnych Kościoła.

We wtorek, o godz.1600 zapraszamy dzieci na Mszę św. szkolną i po Mszy Św. modlitwa różańcowa.

W czwartek, od godz.1600 „Godzina Święta”, oraz okazja do Spowiedzi św..

W związku ze zbliżającą się Uroczystością Wszystkich Świętych i Dniem Zadusznym przypominamy, że miesięczne odwiedziny chorych i starszych parafian będą w przyszłym tygodniu: w poniedziałek, z Urbanowic i ul. Oświęcimskiej oraz we wtorek, z Jaroszowic i Wygorzela.

Od jutra przyjmujemy już wszystkie intencje mszalne na przyszły 2019 rok.

Prosimy o utrzymanie czystości na cmentarzu, przy porządkowaniu grobów. Można się już także zaopatrzyć się w kartki na wypominki za zmarłych. Są one wyłożone na stoliku. Zalecania za zmarłych można składać w zakrystii.

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na cele misyjne. A nasze dzieci ze Szkolnego Koła Caritas Zespołu Szkolno - Przedszkolnego nr 4 w Tychach, przygotowały wraz z rodzicami kiermasz ciast, na który dziś zapraszamy po każdej Mszy św. do salki katechetycznej. Dochód z kiermaszu zostanie przeznaczony na potrzeby Dziecięce Dzieła Misyjne.

Dyrekcja Zespołu Szkolno - Przedszkolnego nr 4 zaprasza rodziców z dziećmi na spotkanie z przedstawicielem firmy remontującej ulicę Oświęcimską. Spotkanie odbędzie się jutro (22.10.) o godz. 1630.

Dnia 07.11. (środa), o godz. 900, w Centrum Medycznym „Hipokrates”, (ul. Wspólna 3), będzie możliwość skorzystania bezpłatnie, z komputerowego badania wzroku i doboru korekcji okularowej. Zapisy w przychodni. Informacje szczegółowe są podane na plakacie w gablotce.

Za tydzień, kolekta na nasze potrzeby parafialne. Za składane ofiary, serdeczne „Bóg zapłać”.

OCHRZCZONY, TO ZNACZY POSŁANY!

Niedziela, XXIX Tydzień zwykły
Dwudziesta Dziewiąta Niedziela zwykła