Polecamy strony
Wyszukiwanie

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 /od 21.10. – 27.10.2018r./

 Dziś Niedziela Misyjna. Światowy Tydzień Misyjny corocznie rozpoczyna się w przedostatnią niedzielę października i jest to czas solidarności misyjnej w Kościele katolickim.

 Zapraszamy dziś o godz.1515 na nabożeństwo różańcowe w intencji Dzieł Misyjnych Kościoła.

 We wtorek, o godz.1600 zapraszamy dzieci na Mszę św. szkolną i po Mszy Św. modlitwa różańcowa.

 W czwartek, od godz.1600 „Godzina Święta”, oraz okazja do Spowiedzi św..

 W związku ze zbliżającą się Uroczystością Wszystkich Świętych i Dniem Zadusznym przypominamy, że miesięczne odwiedziny chorych i starszych parafian będą w przyszłym tygodniu: w poniedziałek, z Urbanowic i ul. Oświęcimskiej oraz we wtorek, z Jaroszowic i Wygorzela.

 Od jutra przyjmujemy już wszystkie intencje mszalne na przyszły 2019 rok.

 Prosimy o utrzymanie czystości na cmentarzu, przy porządkowaniu grobów. Można się już także zaopatrzyć się w kartki na wypominki za zmarłych. Są one wyłożone na stoliku. Zalecania za zmarłych można składać w zakrystii.

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na cele misyjne. A nasze dzieci ze Szkolnego Koła Caritas Zespołu Szkolno - Przedszkolnego nr 4 w Tychach, przygotowały wraz z rodzicami kiermasz ciast, na który dziś zapraszamy po każdej Mszy św. do salki katechetycznej. Dochód z kiermaszu zostanie przeznaczony na potrzeby Dziecięce Dzieła Misyjne.

 Dyrekcja Zespołu Szkolno - Przedszkolnego nr 4 zaprasza rodziców z dziećmi na spotkanie z przedstawicielem firmy remontującej ulicę Oświęcimską. Spotkanie odbędzie się jutro (22.10.) o godz. 1630.

 Dnia 07.11. (środa), o godz. 900, w Centrum Medycznym „Hipokrates”, (ul. Wspólna 3), będzie możliwość skorzystania bezpłatnie, z komputerowego badania wzroku i doboru korekcji okularowej. Zapisy w przychodni. Informacje szczegółowe są podane na plakacie w gablotce.

 Za tydzień, kolekta na nasze potrzeby parafialne. Za składane ofiary, serdeczne „Bóg zapłać”.


 OCHRZCZONY, TO ZNACZY POSŁANY!

Święta

Niedziela, XXIX Tydzień zwykły
Rok B, II
Dwudziesta Dziewiąta Niedziela zwykła

Licznik
Liczba wyświetleń strony:
95471
Dźwięk

Brak pliku dźwiękowego

Statystyki

Brak własnych statystyk